as_ar60a1x10ft
as_ar60a1x10ft_2
as_ar60a1x10ft
as_ar60a1x10ft_2
A&S AR60A1X10FT simplex ketting 3/4" (60a-1)
 20,20 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar
meter
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 3.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Verkrijgbaar in maten met een steek variërend van 4 mm tot 2,5 inch
  • Massief-geëxtrudeerde bus
  • Massief-geëxtrudeerde rol
  • Platen met bredere schalmen
  • Geharde en glasparelgestraalde schalmen
  • Uitgebreid Europees (BS) en ANSI-assortiment
  • Breed assortiment aan bevestigingen beschikbaar
  • Smeermiddel naar keuze om aan de wensen van de klant te voldoen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Steek: 3/4 inch; 19,05 mm
  • Gewicht (kg/m): 1,47 kg/m
  • Productlijn: Renold A&S
  • Type (ISO/ANSI): 60A-1
  • Hoogte: 2,6
  • Binnenbreedte: 12,57 mm
  • Uitvoering (ketting): Simplex
  • Breeksterkte: 31300 N
  • Lengte (pen): 25,3 mm
  • Diameter (pen): 5,94 mm
  • Dikte (buitenplaat): 2,45 mm
  • Dikte (binnenplaat): 2,45 mm
  • Plaathoogte: 17,5 mm
  • Diameter (rol): 11,91 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: A&S
  • EAN: 4042279004163
  • Artikelnummer leverancier: A&S AR60A1X10FT
Steek
3/4 inch; 19,05 mm
Gewicht (kg/m)
1,47 kg/m
Productlijn
Renold A&S
Type (iso/ansi)
60A-1
Hoogte
2,6
Binnenbreedte
12,57 mm
Uitvoering (ketting)
Simplex
Breeksterkte
31300 N
Lengte (pen)
25,3 mm
Diameter (pen)
5,94 mm
Dikte (buitenplaat)
2,45 mm
Dikte (binnenplaat)
2,45 mm
Plaathoogte
17,5 mm
Diameter (rol)
11,91 mm